O nas | About us

Kilka słów o nas:

beataBeata. Artystka origami, kocha papier w każdej postaci, swój styl origami odnalazła w maskach, jest to jej pomysł na odreagowanie stresu i nagromadzenie pozytywnej energii.

 

Halina (Haligami). Artystka origami. Pasjonuje się głównie tesselacjami. Autorka kilku książek do origami. Na co dzień nauczyciel matematyki i mama trójki dzieci.

Kasia

OKrystyna Matematyka, sztuka i origami. Czy potraficie wyobrazić sobie wszystkie piękne rzeczy, które mogą się narodzic na styku tych trzech dziedzin?
www.paperstructures.eu
www.origami.edu.pl

Krystyna

Irena

Małgorzata

Maria

Łukasz

tomek_smallTomek. Origamista-hobbysta. W standardowym życiu, administrator systemów (IT). Papier lubi od dziecka, jako uniwersalny materiał do urzeczywistniania marzeń. | Origami hobbyist. At standard side of life, system administrator (IT). Paper likes from childhood, as a versatile material for the realization of dreams.

Wojtek

Wojtek

Natalia
beata Dzięki origami odpoczywa i wycisza negatywne emocje. Uwielbia origami modułowe, sama odkrywa gwiazdy z sześciokątów. Składa, fotografuje, rządzi się i uczy informatyki. To co złoży i obfotografuje, publikuje na  FlickR